6 Najlepszych sokowirówek dla zdrowego życia

Każdy chce pozostać sprawny i aktywny, ale nie wszyscy mają odpowiednią wiedzę na temat urządzeń kuchennych, które pomagają nam w uzyskaniu zdrowej żywności. Aby ułatwić sobie życie, możesz użyć sokowirówki jednoślimakowej, jest to najlepsze urządzenie kuchenne do robienia soków.

Sokowirówki jednoślimakowe są jednym z najprostszych urządzeń kuchennych, które pomagają w zdrowy sposób robić świeże soki z owoców i warzyw. Działa na zasadzie pojedynczej śruby, która obraca się w obrębie sokowirówki i tnie owoce i warzywa, aby uzyskać sok. Istnieją dwa rodzaje sokowirówek jednoślimakowych, odśrodkowe i mastyksowe.

Pierwszy typ to sokowirówka odśrodkowa, która jest przeznaczona do robienia soku z owoców i warzyw. Możesz zrobić sok w sokowirówce w zaledwie 30 sekund, a jego schłodzenie zajmie od 3 do 5 minut.

Oto 6 najlepszych sokowirówek do zdrowego życia:

1. Breville Juice Fountain Plus

Jest to jedna z najlepszych sokowirówek mastyksowych dostępnych na rynku. Możesz uzyskać sokowirówkę z najlepszymi funkcjami i ceną. Ta sokowirówka jest również zalecana dla domowych kucharzy i profesjonalnych kucharzy.

2. NutriBullet firmy Philips

Jest to jedno z najlepszych urządzeń kuchennych do zdrowego życia. Jest to dobry wybór dla tych, którzy szukają prostego i niedrogiego urządzenia kuchennego.

3. Sokowirówka mastyksowa

Jest to jeden z najlepszych sokowirówek na rynku. Jest niedroga i wyposażona w najlepsze funkcje.

4. Hamilton Beach

Jest to drugie najlepsze urządzenie kuchenne do zdrowego życia. Sokowirówka jest dostępna z szeroką gamą akcesoriów i funkcji.

5. Oxo Good Grips

Jest to najbardziej wytrzymała sokowirówka. Możesz go kupić w bardzo niskiej cenie i będzie Ci służyć przez długi czas.

6. KitchenAid

Jest to najpopularniejsza sokowirówka na rynku, ma najlepszy design i jest wyposażona w najlepsze funkcje.

Wnioski:

Używając dowolnej z sokowirówek wymienionych powyżej, możesz łatwo zrobić sok, który jest pełen składników odżywczych i zdrowy. Więc nie zapomnij wybrać tego, który pasuje do Twojego budżetu i potrzeb.